Ana sayfa

Shenzhen 3U View Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Shenzhen 3U Görünüm Co, Ltd.2013 yılında kurulan kapsamlı bir yüksek teknoloji kuruluştur.Kurulduğu günden bu yana, bu şirket, otobüs LED reklam ekranı, taksi LED reklam ekranı, online araba selamlama arka cam LED reklam ekranı alanlarına odaklanarak, Ar-Ge, üretim, satış ve hizmeti entegre etmekte ve kalite ve hizmeti sürekli geliştirmektedir.

 

Çin Shenzhen 3U View Co., Ltd şirket Profili 0

 

 

3U GÖRÜNÜMkendini, "mükemmellik ve parlaklık yaratma" ruhuna bağlı kalarak, kendini sürekli geliştirerek ve kaliteyi takip ederek, küresel müşteriler için mobil reklam görüntüleme çözümleri sağlayarak, akıllı mobil ekranın lideri olmaya adamıştır!Uygun maliyetli, yenilikçi ve pazar odaklı LED ekran ürünlerini tanıtmaya devam edin.Şirketin 25 fikri mülkiyet patenti, 2 buluş patenti, 13 ürün tasarım patenti, 7 yazılım telif hakkı ve 4 görünüm patenti ve bir ürün test laboratuvarı bulunmaktadır.Hammadde tedarikinden Ar-Ge, üretim, test, paketleme ve nakliyeye kadar her bağlantı, IATF16949 uluslararası otomobil kalite kontrol sürecine uygun olarak sıkı bir şekilde kontrol edilir ve bilimsel olarak yönetilir.Ürünlerimizin güvenliğini, istikrarını ve çevre korumasını sağlayan 3C, CE, FCC, RoHS ve diğer profesyonel kurumların kalite ve güvenlik sertifikalarını geçmiştir.

 

2021 yılına kadar 3U VIEW, küresel müşterilere 20000'den fazla otobüs arka cam LED ekranı, 30000'den fazla taksi tavan aydınlatma LED ekranı ve 50000 çevrimiçi araba Sesli arka cam LED ekranı sağladı.3U VIEW, bu alandaki ürünlere uzun vadeli odaklanması ve müşterilere güvenilir ürünler ve yüksek kaliteli hizmetler sağlaması nedeniyle bu tür başarılara ulaşabilir.Tüm bu başarılar sadece gücümüzü değil, aynı zamanda müşterilerimizden gelen takdiri de temsil etmektedir.

 

LED yerleşik ekranımız, su geçirmezlik ve toz geçirmezlik testi, yüksek ve düşük sıcaklık testi, tuz püskürtme testi, titreşim testi, elektromanyetik girişim testi vb. dahil olmak üzere bir dizi testten geçmiştir. Bu nedenle, ürünlerimiz müşterilerin yüksek kalite taleplerini büyük ölçüde karşılamaktadır. .Ayrıca, ürünlerimizin maliyet etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için Shenzhen'in tedarik zinciri kaynaklarını entegre ediyoruz.Şimdiye kadar ürünlerimiz Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Okyanusya ve Güneydoğu Asya gibi 100'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir.

Çin Shenzhen 3U View Co., Ltd şirket Profili 1

 

Şu anda, şirket büyümeye devam ediyor.Ekibimizi geliştirmeye devam ediyoruz, sürekli olarak daha yüksek kalite ve gereksinimleri takip ediyoruz, küresel mobil reklam medyasına hizmet ediyoruz, akıllı bir şehir ve akıllı ulaşım mobil ekran taşıyıcısı inşa etmeye çalışıyoruz ve küresel mobil ekran alanında bir ölçüt haline geliyoruz!

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

Çin Shenzhen 3U View Co., Ltd şirket Profili 0

 

 

 

 

 

Çin Shenzhen 3U View Co., Ltd şirket Profili 1

 

2013,3U VIEW Elektronik Elektronik Şirketi kuruldu

Kuruluşunun başlangıcında, 3U VIEW Electronics, temel endişe olarak LED araba ekranı tasarlamaya, geliştirmeye, üretmeye ve tedarik etmeye kararlıdır.Sadece belirli bir alanda kök salmış olarak geleceğin pazarını kazanabileceğimizi biliyoruz.Taksi çatı hafif monokrom ekranından başlayan 3U VIEW Technology, büyük gelecekte başarılı olmak için sağlam temel temelini oluşturmak için tasarım, performans ve güvenilirliğe odaklanır.

 

2014-2015, Şirket, otobüslerin arka camında LED tam renkli ekranların araştırma ve geliştirme ve üretimine girmeye başladı.

şirket, otobüs LED tam renkli ekranın ar-ge ve üretimine girdi.Taksiler ve otobüsler şehrin ana trafik ulaşım yöntemidir.Eskiden reklam içerikleri araç gövdesinde veya arabanın içinde gösterilirken, taksi ve otobüsün arka camına reklam direği basılırdı.Bu direkleri değiştirirseniz veya LED ekran ile yazdırırsanız, etki yaratacak ve ekonomik değere neden olacaktır.LED ekranlar yalnızca yeni bir reklam taşıyıcısı olmakla kalmıyor, aynı zamanda şehirle ilgili bilim ve teknoloji duygusunu da artırıyor.

 

2015-2016,3U VIEW Electronics Electronics uluslararası odaklıdır

Sürekli gelişen dış mekan tam renkli reklam ekranları teknolojisiyle, tam renkli araba ekranları yavaş yavaş bu sektöre hakim oluyor.3U VIEW Electronics, taksi çatı ekranı ve otobüs arka cam ekranının Ar-Ge, üretim ve satışına ek olarak, çevrimiçi sürüş için arka cam LED ekranını geliştirdi ve 7 pratik patent ve 2 yazılım telif hakkı aldı.Bu arada, BYD, Zhongtong ve Yutong ve diğerleri ile işbirliği kurduk.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, Orta Doğu'ya ihraç edilmektedir.

 

2017-2018,3U VIEW Electronics Electronics, Guangdong Eyaleti Ride-selling projesinde Didi'yi mutlu bir şekilde imzaladı

3U VIEW Electronics, DiDi ile toplam tutarı 10 milyon RMB olan 10.000 set çevrimiçi araç çağırma P2.5 LED Ekran, 20.000 takım taksi tavan LED ekranı ve otobüs arka cam LED ekranı için stratejik sözleşme imzaladı.

 

2018-2019,3U VIEW ElectronicsElektronik, LED otomotiv endüstrisine öncülük ediyor

Öncü bir LED ekran üreticisi olarak 3U VIEW Electronics, yalnızca Çin'deki LED araç teşhir pazarını genişletmekle kalmadı, aynı zamanda taksi üstü çift taraflı LED ekran geliştirmek ve üretmek için yetenekler topladı ve tüm LED mobil reklam ekranlarını kademeli olarak yerine getirdi: Taksi çift -taraflı tam renkli/üç taraflı tam renkli reklam ekranı, Otobüs LED ekranı, çevrimiçi sürüş dolu arka cam reklam ekranı, yemek dağıtım ekranı, sırt çantası ekranı ve daha fazlası.

 

2019-2020, Mobil reklamcılığın her şehri aydınlatmasına izin verin!

Gelecekte mobil reklamcılık, açık hava reklam mecralarının önemli bir vitrini olacaktır.3U VIEW Electronics, yaklaşık 10 yıldır bu alanda derinden meşgul ve LED araç görüntüleme alanında zengin deneyim ve güç biriktirdi.Teknolojimizi verimli ekibimiz tarafından mobil görüntülemeyi yenilemek için kullanmaya ve mobil reklamcılığın dünyadaki her şehri aydınlatmasına izin vermeye devam edeceğiz.

Shenzhen 3U View Co., Ltd Shenzhen 3U View Co., Ltd Shenzhen 3U View Co., Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : 3U GÖRÜNÜM

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 8,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen 3U View Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen 3U View Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen 3U View Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen 3U View Co., Ltd Sertifikalar